Ko nozīmē vārds Renata - nozīme un izcelsme
Dzimums: Sieviete
Izcelsme: Latin
Nozīme, izcelsme un vēsture
Renata ir vārds, kas nāk no latīņu valodas un nozīmē "atjaunotu" vai "atdzimušu". Tas ir vārds, kas ir plaši izplatīts daudzās valstīs un kultūrās visā pasaulē. Renata vārds ir izplatīts gan Eiropā, gan Latīņamerikā, un tas ir iecienīts daudzās valstīs kā spilgts un skaists vārds ar bagātu vēsturi.
Renata vārds ir cieņā ne tikai kā sieviešu vārds, bet arī kā vīriešu vārds dažās valstīs. Tas ir vārds, kas ir saistīts ar spēku, atjaunošanos un pārmaiņām. Renata vārds ir arī saistīts ar cilvēkiem, kuri ir neatkarīgi, drosmīgi un spēcīgi.
Vārda Renata izcelsme ir saistīta ar senajām romiešu laikmetā, kad tika izmantoti daudzi latīņu vārdi, kas ietekmēja daudzu valodu vārdu veidošanos. Renata vārds ir saglabājis savu nozīmi un popularitāti visā pasaulē, un tas ir viens no biežāk sastopamajiem vārdiem daudzās valstīs.
Renata vārds ir bagāts ar vēsturi un nozīmi, kas padara to par populāru izvēli daudziem vecākiem visā pasaulē, kuri vēlas dot savam bērnam spēcīgu un skaistu vārdu ar dziļu nozīmi un vēsturi.
Slaveni cilvēki
Renata Tebaldi - Itāļu operas dziedātāja, viena no slavenākajām soprāniem 20. gadsimtā.
Renata Scotto - Itāļu operas dziedātāja un režisore, ieguvusi plašu atpazīstamību savā karjerā.
Renata Litvinova - Krievu aktrise, režisore un scenāriju autore, pazīstama savā daudzveidīgajā darbībā.
Renata Przemyk - Polijas dziedātāja un dziesmu autore, ieguvusi popularitāti savā valstī un ārpus tā
Interesanti fakti
Renata ir populārs vārds daudzās valstīs un kultūrās. Vārds Renata ir izplatīts ne tikai Eiropā, bet arī Latīņamerikā un citur pasaulē. Renata ir arī populārs vārds mūzikā un mākslā, daudzi slaveni mākslinieki un mūziķi saucas Renata. Vārds Renata ir arī bieži sastopams grāmatās un filmās kā varoņu vārds.
Parādiet visu vārdu sarakstu -
Kalendārs ar vārda dienām -
Vārda diena
Biežākie meklējumi pēc šīs lapas ir:
Kam vārda diena ir 22. Februaris? - Vārda Renata nozīme - Renata varda nozime - Renata vārda skaidrojums -